tatlidede
dedas
tatlidede
Fuar

Mardin masa tenisi takımlarından büyük başarı

Mardin temsilcisi Merit Grup Real Mardin Kadın masa tenisi takımı ligde 13 galibiyet alarak play-off'lara kalmayı başarırken, erkek takım ise 7 galibiyet alarak klasman grubunda mücadele edecek.
  • 12.02.2024 13:17
Mardin masa tenisi takımlarından büyük başarı

10-11 Şubat 22024 tarihlerinde Çorum'da yapılan Türkiye Süper Lig 4. Etap yarışmalarında Süper Ligde zirve mücadelesi veren Merit Grup Real Mardin Spor Kulübü Kadınlar Süper Ligi'nde Lider Fenerbahçe ile karşılaştı.

Çok çekişmeli ve zevkli geçen mücadelenin sonunda Fenerbahçe 3-2 kazanarak liderliğini sürdürdü. Merit Grup Real Mardin Kadın Takımı Çorum Spor normal sezonu 13 Galibiyet alarak Play-off'lara kalmayı başardı.

Süper Lig Erkeklerde ise İlk defa bu yıl Süper Ligde Mücadele eden Merit Grup Real Mardin Spor Kulübü 7 Galibiyet alarak Klasman grubunda mücadele edecek.

Merit Grup Real Mardin Spor Kulübü Antrenörü İzzettin Atasever, "Fenerbahçe maçında üstün bir performans sergileyen sporcularımı kutluyorum, Play-off'lara kalmamızdan dolayı Sporcularımız Simge İnal, Alexandra Chıroacova, Nursema Çoklar ve Nahide Nebhan ile gurur duyuyorum. İlk defa Bu sezon Süper ligde mücadele eden Merit Grup Real Mardin Erkek takımımız 7 galibiyet alarak ligde kalma adına büyük bir avantaj sağladık, Erkek takımımız İbrahim kalkan, Omar Ayad , Serhat Akbalık ve Ekin Bahtiyar toprak ile Türkiye Süper Ligine büyük bir renk kattık. Her zaman yanımızda olan ve büyük desteğini aldığımız Merit Grup Real Mardin Spor Kulübü Başkanımız Sn Zafer Karataş'a Mardin Masa Tenisi ailesi adına çok teşekkür ediyoruz." dedi.

Merit Grup Real Mardin Spor Kulübü Başkanı Zafer Karataş, "Teknik Direktörümüz ve Sporcularımız ile gurur duyuyoruz, Çok büyük bütçeli ve Çok büyük Takımlara verdiğimiz mücadelemiz takdire değerdir, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor gibi kulüpler ile mücadele ediyoruz, Mardin'imizi en üst düzeyde en üst seviyede temsil ve tanıtımını yaptığımız için mutluyuz. Merit Grup olarak Desteğimiz hem sporda hem eğitimde Mardinli çocuklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz, desteklediğimiz sporcu ve öğrencilerimizin başarılı olmalarını görmemiz ayrıca bizleri mutlu ve motive ediyor. Mardin'imizin tanıtımına çok büyük katkı sağlıyoruz, Mardin Gençlik ve Spor il müdürümüz sn Beytullah Birlik'e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum, Merit Grup Real Mardin Spor Kulübü yönetim Kurulumuz Sn Kadri çalım, Sn Selim öncü, Sn Rıdvan Fidan ve Doktor Nureddin Özdenere ve diğer paydaşlarımıza teşekkür ediyorum . Kulübümüze katkı sağlayıp destek olan sponsorlarımız ; Andoutdoor firmasına, Coldwell Banker Neta Gayrimenkul'a , Re/Max evrensel firmasına Kulübümüz ve ilimiz adına çok teşekkür ederim, dedi. Hedefimiz Mardin'imizi her zaman en üst seviye tutmaktır diyen Karataş; Başta Teknik Direktörümüze, Kadın Takımımıza Play-off'lara, Erkek takımımıza da Klasman gurbunda başarılar diliyorum." dedi.

Image description

Image description

Image description

Editör: Beşir Şavur

Yorum Yaz

OSZAR »