tatlidede
dedas
tatlidede
Fuar

Gençlerden bowling oynayan Erin'e tam not

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin Mardian Mall AVM’ni ziyaret etti. Gençlerin dikkatlerini üzerine çeken Erin, onlarla bowling oynamayı ihmal etmedi. Keyifli anların yaşandığı görüntülerde, Erin gençlerden tam not aldı
  • 11.02.2024 15:44
Gençlerden bowling oynayan Erin'e tam not

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, AK Parti Artuklu Belediye Başkan Adayı Mehmet Tatlıdede il ve ilçe teşkilatlarından oluşan heyetle Mardian Mall AVM’ni ziyaret ederek işletme sahipleri ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, Mardian Mall AVM işletme sahipleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Onlarla sohbet ederek talep ve dileklerini dinledi. Önemli mesajlara yer veren Erin, “Bizler her ilçemize özgü olarak hazırladığımız projelerle Mardin’in çehresini değiştirmeye hazırız. Çok yönlü yapımızla her alanı kapsayacak hizmetlerimizle Mardin’de çığır açacağınızı düşünüyorum.” dedi.

AVM’de bulunan eğlence merkezini ziyaret eden Erin gençlerin talebi üzerine onlarla birlikte bowling oynadı. Gençlerle yaptığı görüşmede kendilerine yönelik gerçekleştirilecek projeler üzerinde de konuşuldu. Keyifli anların yaşandığı görüntülerde, Erin gençlerden tam not aldı.

Editör: Sevgi As

Yorumlar

Image
Ziyaretçi
12.02.2024 / 00:49

Bütün dertlerimiz bitti bowling kalmıştı

Image
Ziyaretçi
11.02.2024 / 16:07

nerden biliyonuz tam not verildiğini. müneccimisiniz. bu kadar açık tan destek olur mu ne biçim gazetecisiniz. yazıklar olsun. zamanında Ahmet türke de iyi yalakalık yapıyordunuz..

Yorum Yaz

OSZAR »