tatlidede
dedas
tatlidede
Fuar

Erin, Mardin'e yakışır projeler hazırladık

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Erin ve AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma ile teşkilat mensupları, Mardin Gazeteci ve Yazarlar Cemiyeti Başkanlığı & Mardin Life Yayın Grubunu ziyaret etti.
  • 10.02.2024 13:14
Erin, Mardin'e yakışır projeler hazırladık

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Şanlıurfa eski Valisi Abdullah Erin, beraberindeki heyet ile birlikte Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü ile Mardin Life Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Nezir Güneş, DHA Mardin Muhabiri Salih Keskin karşıladı.

Mardin'deki seçim çalışmalarına ilçe başkan adaylarının açıklanmasından önce başladıklarını hatırlatan Başkan Adayı Erin, Genel merkezin ilçe adaylarını kesinleştirmesiyle birlikte aday tanıtım toplantısıyla birlikte saha çalışmalarını tam anlamıyla start verdiklerini söyledi.

ERİN: MARDİN'E YAKIŞIR 47 PROJE HAZIRLADIK!

AK Parti'nin hep milletin dediğini yapan milletin çizdiği istikametle yol yürüyen Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük dava ve siyaset hareketi olduğunu işaret eden Başkan Adayı Erin, "AK Parti'nin belediyecilikte markalaşmış hizmet anlayışının kadim şehir Mardin'de de en güzel örnekleriyle yansıtılması için gece gündüz demeden çalışacağız. Bir taraftan şehrin inşası ve ihyası için çalışacağız, diğer taraftan da kadim medeniyetimizin ev sahibi olan hemşerilerimize, kadınlarımıza, gençlerimize hak ettikleri gerçek belediyeciliği ve yaşam konforunu sağlamaya çalışacağız. Plakamız olan 47 rakamından da esinlenerek, Mardinimize çok önemli 47 proje hazırladık. Önümüzdeki günlerde yapacağımız lansman toplantısında söz konumuzu projelerimizi hmşehrilerimizle paylaşacağız. 31 Mart Akşamına kadar sen ben demeden hep birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın işaret ettiği gerçek belediyecilik anlayışını Mardinimizin il geneline sirayet etmesi için teşkilatlarımız ve ilçe adaylarımızla birlite çalışarak gerçekleştireceğimize inanıyoruz" dedi.

ALMA: ŞİMDİ KENETLENMENİN ZAMANI!

AK Parti İl Başkanı Vahap Alma ise, "AK Parti'nin gerçek belediyeciliğini yansıtmak, şehrimize en iyi hizmeti, en başarılı projeleri yansıtmak üzere aday adaylığı başvurusunda bulunan bütün dava arkadaşlarımıza bir kez daha sizlerin vesilesiyle en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Aday adaylığı süreci geride kaldı. Genel merkezimiz büyükşehir belediyesi için çok temiz, çok dürüst ve düzgün karekteriyle herkesin saygı duyduğu Valimiz Abdullah Erin'e görevi tevdi etti. İlçe adaylarımız da geçtiğimiz günlerde açıklandı. Her seçimin arifesinde olağan olan aday adaylarımızın hizmet yarışı da nihayetlenmiş oldu. Bu saaten sonra partimizin aday olarak gösterdiği isimlerin etrafında kenetlenip, şehrimizin gerçek belediyecilikle tanışmasına yoğunlaşacağız. Bizler, AK kadro olarak seçime hazırız. Milletvekillerimiz hazır, MKYK üyelerimiz hazır, AK Adaylarımız hazır. Mardin'de rekor belediye ve rekor oy oranıyla bu seçimlerden alnımızın akıyla çıkacağımızdan hiçbir şüphemiz yok" dedi.

Erin, Mardin'de doğru haber ileten, doğru bilgiler ileten gazetecilerin her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Erin ve Alma, Mardin Life gazetesine misafirperverlikleri için teşekkürlerini ilettiler.

Image description

Image description

Image description

Editör: Kadir Üründü

Yorumlar

Image
Ziyaretçi
12.02.2024 / 11:52

Projeler???

Image
Ziyaretçi
11.02.2024 / 21:18

Şimdiye kadar kayyum ak parti değilmiydi belediyeyi yöneten. Ne hizmet gördük . En büyük sorun ulaşım mardinde küçücük minibüsler kimseye yetmiyordu özellikle tokiye giden minibüs sayısı çok az sabahları ve akşamları 1 saat durakta bekliyoruz. Bide bu pazar yerleri fiyat yazmıyor sormak zorundamıyım fiyat sormaya.

Image
Ziyaretçi
11.02.2024 / 11:21

Oylarımız yeniden refah partisine

Image
Ziyaretçi
11.02.2024 / 08:47

Projeleri soyleyinde bilelim

Image
Ziyaretçi
10.02.2024 / 13:25

İNŞALLAH MARDİNİN ETRAFINI VE İÇİNİ BETONA GÖMECEK PROJELER DEĞİLDİR. İNŞALLAH DAHA FAZLA BAR PAVYON VE İĞRENÇ MÜZİK YAPAN,BAĞIRAN MUZİK YAPAN MEKANLAR DEĞİLDİR, İNŞALLAH YENİ PROJE , ŞEHİRDEN AYRILIP YENİŞEHİRE TAŞINAN HARBİ MARDİNLİLERİ ESKİ ŞEHRE GERİ, ÇEKMEK İÇİN YAPILAN BİR PROJEDİR. İNŞALLAH YENİ PROJE MARDİNDE DAMDA UYUYAN SAKİN HUZURLU SOKAKLARINDA DOLASIP HAPÇIYA TİNERCİYE RASTLAMADIĞIN BİR MARDİN DİR. İNŞALLAH ESKİ ÇEŞMELERİNDEN TEMİZ SU AKAN VE İÇEBİLDİĞİN BİR MARDİN PROJESİDİR, OBAMA (MEHMET BEŞİR AYANOĞLU) NIN YAPTIĞI GİBİ ALTYAPI PATLATIP TAHRİP EDİP ÜST YAPIDA YAŞAYAN İNSANLARI PİS SU İÇMEYE MECBUR BIRAKMAK DEĞİLDİR. ADAMDA HİÇ UTANMA YOK BU ARADA YİNE ADAY ADAYI OLDU . İNŞALLAH İŞLERİN RÜŞVETLE DEĞİL KANUNLA NİZAMLA YÜRÜDÜĞÜ BİR MARDİN PROJESİ GELİŞTİRİLİR, LAKİN DİLEKÇE HAVALE LERİ VE ÜST YAZILAR İÇİN BİLE 2000 TL YASAL RÜŞVET İSTEYEN YÖNETİCİLER DEĞİLDİR PROJELERİNİZ SAYIN ABDULLAH ERİN VALİMİZ.. HA

Image
Ziyaretçi
10.02.2024 / 13:12

Keşke inansaydım

Image
Ziyaretçi
10.02.2024 / 13:10

Ne çılgın proje vaadinde bulunup,vurgun yapanları gördük,okulun ismi var kendisi yok,Mustafa yaman Mardin,i borç batağında bırakıp gitti,a kâfir tutaşı aynı şekil belediyeyi batırmadımı

Yorum Yaz

OSZAR »